Witryny chłodnicze a ich wyposażenie

7 lipca 2017

Witryny chłodnicze mogą być przeszklone albo ekspozycyjne. Niezależnie od rodzaju wszystkie chłodnicze witryny spełniają utylitarną funkcję, ponieważ służą nie tylko do przechowywania produktów spożywczych, ale także do ich eleganckiego prezentowania.

Rodzaj zastosowanego systemu chłodzenia jest uzależniony od modelu witryn chłodniczych, przy czym warto podkreślić, że w ekspozycyjnych witrynach chłodniczych dominuje chłodzenie nawiewowe.

Sklepy, kawiarnie, cukiernie, restauracje, a nawet dyskoteki to miejsca, w których witryny chłodnicze są po prostu niezbędne. Biorąc pod uwagę ich parametry techniczne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, są urządzeniami spełniającymi stawiane im wymagania, a co więcej, o witrynach chłodniczych można śmiało powiedzieć, że są po prostu ładne.

Witryny chłodnicze zostały wyposażone zarówno w specjalne czujniki, które pozwalają na kontrolowanie temperatury, jak i wilgotności w chłodniczych witrynach. Ich niezwykła różnorodność znajduje zastosowanie w lokalach, ponieważ pozwala na dopasowanie witryn chłodniczych do wielkości punktu gastronomicznego i jego rodzaju. Witryna chłodnicza cechuje poza tym oryginalne wzornictwo oraz troska o staranne wykończenie.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.