Porządek w lodziarni

24 lipca 2018

Lodziarnia – organizacja
Lodziarnia to miejsce, które – jak każdy punkt gastronomiczny – wymaga porządku i organizacji. Szczególnie przydaje się to w sezonie letnim, gdzie liczba klientów jest o wiele wyższa niż w innych. Porządek w miejscy pracy znacząco ją ułatwia i sprawia, że pracownicy mogą wypełniać swoje obowiązki szybciej i efektywniej. Dlatego też dobrym rozwiązaniem w lodziarni jest stojak na wafle do lodów. Pomaga on w organizacji wafelków, które nie muszą nigdzie luźno leżeć narażone na zniszczenie. Stojak taki ułatwia wyjmowanie i podawanie wafelków.

Wybierz dobrze
Na rynku znajdziemy różne stojaki na wafle do lodów. Najwięcej z nich stworzona jest z plastiku, co czyni je także najtańszymi, ale podatnymi na zabrudzenia czy zarysowania, dodatkowo plastik nie jest materiałem przyjaznym środowisku. Inne materiały, których zbudowane są stojaki na wafle do lodów, to szkło czy stal nierdzewna, która:
– świetnie sprawdza się, jeśli idzie o mycie w zmywarce,
– jest bardzo wytrzymała,
– ładniej się prezentuje i podwyższa walory estetyczne lokalu.
Do wyboru mamy także liczbę miejsc na wafelki – musimy się zastanowić, czy rzeczywiście potrzeba nam aż ośmiu czy wystarczą cztery.

Najwyższa klasa
Na rynku istnieją także nieco bardziej profesjonalne stojaki na wafelki do lodów. Jest to już jednak zupełnie inna półka cenowa. Takie stojaki oferują miejsca na rożki w różnych rozmiarach i dodatkowo pojemniki na serwetki. Wafelki ułożone są do góry nogami, co sprawia, że ich wyjmowanie jest praktyczniejsze.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.