Praktyczna chłodziarkozamrażarka Whirlpool BSNF 9152 W

1 czerwca 2019

W żadnej kuchni nie może zabraknąć sprzętów gospodarstwa domowego, a szczególnie lodówki z zamrażarką.

Lodówka – sprzęt niezbędny

Niska temperatura przechowywania produktów spożywczych jest metodą zapobiegania jego psuciu się, a w przypadku lodów ich rozmrażania, dlatego lodówka lub jak kto woli chłodziarkozamrażarka, jest niezastąpionym sprzętem.

Na rynku znajdziemy wiele modeli, kolorów i rodzajów lodówek, każda z nich ma termostat, który ustawiony na potrzebnej temperaturze, będzie ją stale utrzymywał.

Whirlpool BSNF 9152 W – lodówka z zamrażarką

Jednym z nowoczesnych modeli chłodziarko- zamrażarek jest model Whirlpool BSNF 9152 W, składający się z dwóch komór, górnej chłodziarki, oraz dolnej – zamrażarki. Chłodziarka posiada w swoim wnętrzu szklane półki oraz plastikowe, na drzwiowe balkoniki. Na półkach można ułożyć produkty spożywcze niewymagające postawy stojącej, natomiast w balkonikach na drzwiczkach można umieścić różnego rodzaju słoiki, butelki i kartony. Lodówka ma również praktyczne szuflady, służące do umieszczenia w nich owoców i warzyw.
Jedną z ciekawszych rozwiązań jest półka na butelki ułożone w pozycji leżącej. Znakomicie sprawdzi się w chłodzeniu napojów czy też mleka w butelkach. 

Praktyczny zamrażalnik 

Zamrażarka zaopatrzona została w trzy bardzo pojemne szuflady, pozwalające na zamrożenie łatwo psujących się produktów spożywczych, a dzięki znacznej przestrzeni, można z powodzeniem umieścić osobno surowe mięso i produkty bezmięsne, a także już po obróbce termicznej. 

Lodówka Whirlpool BSNF 9152 W to model z oświetleniem LED-owym, włączającym się przy otwarciu drzwi górnej komory. 
Sprzęt został wyposażony w innowacyjne rozwiązania technologiczne typu:
– szósty zmysł,
– Fresh Control,
– No Frost,
i inne udogodnienia dla użytkowników. 
Jest również zaliczana do sprzętów energooszczędnych.

Oferta sprzedażowa lodówek dostępna pod adresem: https://sklep.gkpge.pl/lodowko-zamrazarka-bsnf-9152-w

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.