Lodówka Whirlpool BSNF 9152 W

5 czerwca 2019

Zbliża się lato, więc najbezpieczniejszym schronieniem przed wszechobecnym upałem dla produktów spożywczych jest lodówka.

Lodówki z zamrażarkami

Rynek krajowy obfituje w różnego rodzaju sprzęty gospodarstwa domowego w tym lodówko-zamrażarki, w ogromnym wyborze modeli, rodzajów i kolorów. Znajdziemy tu małe lodówki z niewielkim zamrażalnikiem, a także wysokie i bardzo pojemne urządzenia dwu – lub więcej komorowe z osobną komorą zamrażalnika, zaopatrzonego w pojemne szuflady. Ze względu na łatwość umieszczania i wyciągania produktów, zamrażalnik z kilkoma szufladami jest bardziej praktyczny niż taki, gdzie produkty umieszczane są w zamykanych półkach.

Chłodziarkozamrażarka model Whirlpool BSNF 9152 W

Jednym z polecanych modeli chłodziarkozamrażarki, jest urządzenie dwukomorowe Whirlpool BSNF 9152 W. Lodówka jest bardzo wysoka, a zarazem niezwykle pojemna – posiada kilka szklanych półek oraz dwie szuflady na warzywa i owoce. Dodatkowym wyposażeniem jest półka na butelki, które można ułożyć na specjalnym „ruszcie” z wygiętymi prętami. Wewnętrzna strona drzwi zaopatrzona jest w „balkoniki” w których znajdzie się miejsce na różnego rodzaju słoiki, puszki, kartony z napojami, a także nabiał.

Funkcjonalna zamrażarka

Dolną część lodówko-zamrażarki zajmuje zamrażarka, wyposażona w trzy bardzo pojemne szuflady, do których można włożyć wiele produktów łatwo się psujących, typu mięso czy lody, lub gotowe, zakupione w sklepie mrożonki typu warzywa lub owoce. Zamrażarka nadaje się również do przechowywania przetworzonego już jedzenia – mogą to być gotowe kupne produkty lub przyrządzone w domu i zamrożone, celem późniejszego spożycia.

Lodówka Whirlpool BSNF 9152 W to bardzo funkcjonalny model może stać jako samodzielne urządzenie bądź w szeregu mebli kuchennych. Zaliczana jest do urządzeń energooszczędnych przez swoją klasę energetyczną A++.

Oferta sprzedażowa lodówek Whirlpool dostępna na stronie SklepPGE

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.