Opakowania izotermiczne – dostępne rodzaje

15 października 2019

Coraz częściej można zauważyć, że klienci, którzy korzystają z ofert lokali gastronomicznych, są bardziej zainteresowani jakością serwowanych potraw niż ceną. Z rachunku są oni zwykle niezadowoleni wtedy, gdy z jakiegoś powodu czują, że firma gastronomiczna nie stanęła na wysokości zadania. By klienci nie byli rozczarowani, dania, które są dowożone do domu, są przewożone w specjalnych opakowaniach izotermicznych, w których utrzymuje się odpowiednia temperatura niezależnie od tego, jakie warunki atmosferyczne panują na zewnątrz. Jest wiele dostępnych rodzajów takich opakowań, toteż każdy punkt gastronomiczny może wybrać takie, które będą najbardziej przydatne.

Opakowania izotermiczne na pizzę

Katalog Furmis jest właśnie taką ofertą, z jaką coraz więcej puntów gastronomicznych się zapoznaje. W ofercie można znaleźć opakowania izotermiczne Furmis, które pozwolą na komfortowe przewożenie pizzy. Do wyboru są torby, w których można przewozić od dwóch pudełek pizzy do nawet ośmiu i czternastu. Zatem nie ma takiej możliwości, by dany punkt gastronomiczny nie zdołał w odpowiedni sposób obsłużyć swoich klientów, którzy zamawiają więcej niż kilka pizz.

Opakowania izotermiczne – torby podgrzewane

Katalog Furmis jest niezwykle bogaty, a jednym z produktów, które można w nim znaleźć, są opakowania izotermiczne w postaci toreb podgrzewanych. Przekonamy się, że w ofercie znajdziemy mnóstwo takich toreb, w których będziemy mogli przewozić kilka pudełek z pizzą. Poza tym są dostępne też torby podgrzewane przeznaczone do przewożenia:

– dań,
– hamburgerów,
– zupek.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.