Jak zorganizować event w plenerze?

9 października 2018

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest nam zaskoczyć swoich partnerów biznesowym. Gadżety firmowe takie, jak długopisy, kalendarze, czy kubki termiczne, możemy spotkać praktycznie na każdym kroku, dlatego wiele marek sięga po inne rozwiązania. Organizacja eventów, połączonych z wartościowymi szkoleniami, czy konferencjami, to świetny sposób, aby poznać naszych klientów i przybliżyć ich do naszej marki. O czym powinniśmy pamiętać podczas takiego przedsięwzięcia? Kilka wskazówek przedstawiamy poniżej.

Jak zorganizować event w plenerze?

Po pierwsze: styl

Każde tego typu wydarzenie powinno mieć określony styl. Zanim przejdziemy do kwestii technicznych, warto ustalić harmonogram spotkania i przy każdym punkcie napisać dokładnie, czego potrzebujmy.

Po drugie: podział obowiązków

Warto podzielić zadania między pracowników, ponieważ organizacja takiego wydarzenia, wymaga skupienia się na każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Po trzecie: poczęstunek

Nie zapomnijmy również o tym, aby zadbać o poczęstunek dla naszych gości, szczególnie gdy organizujemy event, który trwa kilka godzin. Zadbajmy o każdy szczegół, nawet o wynajem obrusów. Z tym akurat nie powinniśmy mieć problemów, ponieważ takie punkty są praktycznie wszędzie — wypożyczalnia obrusów w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu itp.

Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Wam zorganizować odpowiedni event, bez względu na branżę, w której się poruszacie.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.