Idealne opakowanie dla tortu

16 października 2018

Przewiezienie zakupionego tortu, jak również transport własnego wypieku warto dokładnie opakować. Wtedy niegroźne będą ubytki a całość dojedzie na miejsce w znakomitym stanie. Warto wyposażyć się w stosowne pakunki, których ścianki nie dotkną tortu, i wszystko będzie cały czas rewelacyjnie wyglądać.

Gruba tektura na poziomie

Pudełko na tort zostało stworzone z myślą o tym, by każdy kto zamawia lub sam piecze to wyjątkowe dzieło cukiernicze, mógł ze spokojną głową dowieźć go we właściwą lokalizację. Najczęściej są to opakowania:
– wykonane z grubej tektury,
– w kształcie kwadratu lub prostokąta,
– o różnych wymiarach, odpowiadających temu, jakiej wielkości jest tort.
Pudełka na tort wykonane są z grubej tektury i są oferowane w płaskiej wersji. Szybkie i intuicyjne złożenie trwa chwilę, po czym można wsadzić gotowy wypiek do środka.

Wygoda przenoszenia

Spośród wielu wersji pudełek na tort, można wybierać takie opcje jak:
– składane w całości i posiadające mocny uchwyt,
– z pokrywką będącą oddzielną częścią,
– z lżejszą pokrywką mającą okienko.
Każdy zatem może swobodnie dostosować wygląd pudełka do zawartości, dzięki czemu osiągnie się także przyjemny design. Wytrzymałe pudełka mogą być także użyte ponownie, by schować pozostały tort, a także inne ciasto. Przenoszenie będzie zawsze pewne, a tektura jest bezpiecznym materiałem, który nie wpłynie na jakość smakową pakowanych wyrobów cukierniczych.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.