Nietypowe naleśniki dla każdego

7 września 2019

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale naleśniki wbrew pozorom mogą być nie tylko okrągłe. Na rynku jest wiele rzetelnych firm, które produkują kwadratowe patelnie, dzięki którym będzie można przygotować bardzo nietypowe naleśniki

Dla kogo jest patelnia kwadratowa?

Jeżeli nasz przepis na naleśniki wymaga przygotowania dań z większą ilością farszu, to warto jak najszybciej postawić na kwadratowe patelnie. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale w takim kształcie zdecydowanie łatwiej jest zawinąć naleśnik w kopertę. Kwadratowe patelnie są idealnym wyborem również dla tych osób, które chcą przygotować tradycyjny, japoński omlet tamago. 

Dwustronne patelnie do naleśników?

Nowością na rynku są dwustronne patelnie do naleśników, które biją rekordy sprzedaży i błyskawicznie znikają z półek sklepowych. Patelnie dwustronne to tak naprawdę nic innego jak połączenie dwóch oddzielnych patelni. Warto postawić na takie modele, które można używać nie tyko razem, ale również osobno. Dzięki dwustronnej patelni można usmażyć nie tylko naleśniki, ale również omlet, placki i wiele innych dań smażonych. Największą zaletą patelni tego typu jest oczywiście to, że można szybko przewrócić naleśnik na drugą stronę. Jest to naprawdę bardzo wygodne i niesłychanie praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo cennego czasu. Dzięki takiej patelni nawet bardzo skomplikowany przepis na naleśniki uda się za pierwszym razem. Warto rozejrzeć się również za silikonowymi pojemnikami do naleśników, dzięki którym można przygotować naprawdę nieziemskie dania.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.