Czy catering wypiera standardowe zastawy z rynku?

15 grudnia 2018

W dzisiejszych czasach widoczny jest wszechobecny pęd. Za karierą, za pieniędzmi, za edukacją. W natłoku codziennych obowiązków trudno więc znaleźć niekiedy czas na celebrowanie tradycyjnych rodzinnych posiłków. Mało kto ma dzisiaj czas również na ślęczenie w kuchni i przygotowywanie samodzielnych potraw, czego wyrazem jest coraz bardziej powszechne korzystanie z usług firm cateringowych. Czy w tej sytuacji zastawy stołowe są już nikomu niepotrzebne i muszą odejść do lamusa?

Porcelana jako sentymentalna pamiątka rodzinna

Okazuje się, że zestawy obiadowo-kawowe nadal są chętnie kupowane i obecne w najbardziej nowoczesnych domach. Gdy przychodzą święta lub uroczystości rodzinne, porcelana Ambition w blasku chwały opuszcza ciemne szafki i z całym splendorem wjeżdża na stół. Zwłaszcza, podczas wielkich imprez w gronie najbliższych doceniamy formę, w jakiej zostaje nam podane jedzenie. Porcelana, która wielu rodzinom towarzyszy od kilku pokoleń jest zawsze symbolem minionych czasów oraz osób, których nie ma już wśród krewnych i przyjaciół. Ambition talerze i inne naczynia mają więc moc przywoływania niegdysiejszych emocji i wrażeń.

Sztućce Ambition jako dopełnienie tradycji

Sztućce są równie ważnymi elementami wystroju stołu, co sama zastawa, która zwykle gra pierwsze skrzypce. Odpowiednio dobrane, umyte i przygotowane sztućce lśnią magicznym blaskiem i potrafią uświetnić miłe pogaduchy przy niejednym stole.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.